Wiadomości

Burmistrz Suchania przekazała narkotesty suchańskim policjantom.

Codzienna służba stargardzkich mundurowych to dbanie nie tylko o ład i porządek publiczny na terenie naszego powiatu, ale także dbanie o bezpieczeństwo na drogach.

Bezpieczeństwo mieszkańców jest wspólnym celem policji i samorządowców. Pani Stanisława Bodnar Burmistrz Suchania przekazała na ręce kierownika Posterunku Policji w Suchaniu narkotesty.

Wysokiej klasy sprzęt pozwoli sprawdzić obecność narkotyków w organizmie kierowcy- przestępcy i uchroni tym samym jego potencjalne ofiary przed nieszczęśliwym wypadkiem oraz bez wątpienia wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach.

W dniu dzisiejszym na terenie Urzędu Miejskiego w Suchaniu odbyło się spotkanie, na którym Burmistrz Suchania Pani Stanisława Bodnar przekazała asp.szt. Arielowi Kwiecień narkotesty Drager DrugCheck 3000, które pozwolą szybko stwierdzić obecność narkotyków w organizmie i bardzo pomogą policjantom w służbie.

Narkotesty najczęściej wykorzystywane są do badania kierowców, w stosunku do których istnieje przypuszczenie, że prowadzą samochód pod wpływem środków odurzających. Te proste urządzenia, w zaledwie kilka minut potwierdzą obecność narkotyków w organizmie badanej osoby.

Dzięki możliwości pracy na doskonalszym sprzęcie jest możliwa dalsza poprawa skuteczności pracy policjantów tak, aby mieszkańcom żyło się spokojnie i bezpiecznie. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy.

Źródło: Policja Stargard

09-08-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Chętnie czytane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprow...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody i...

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możl...

Ogłoszenia

Śledź nas