Sprawca uszkodzenia pięciu samochodów zatrzymany. Usłyszał już zarzuty.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie chwilę po zdarzeniu zatrzymali stargardzianina, który ostrym narzędziem porysował pięć zaparkowanych samochodów na ulicach Stargardu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

News will be here

Dyżurny stargardzkiej komendy otrzymał informację o mężczyźnie, który idąc ulicą Kołłątaja w Stargardzie uszkodził zaparkowane tam pojazdy.

Dyżurny natychmiast skierował na miejsce patrol policji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili uszkodzenia w pojazdach, jednak na miejscu nikogo nie zastali. Mundurowi szybko ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli jego poszukiwania.

Na ulicy Spokojnej w Stargardzie policyjny patrol zauważył mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Jak wynika z zebranych materiałów, zatrzymany uszkodził aż 5 samochodów zaparkowanych na ulicy Kołłątaja oraz Kraszewskiego w Stargardzie.

Policjanci w toku prowadzonych czynności ustalili właścicieli pojazdów, którzy oszacowali zniszczenia na łączną kwotę kilku tysięcy złotych.

Po przesłuchaniu mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo odpowie przez sądem. Zgodnie z kodeksem karnym czyn ten jest zagrożony karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Źródło: Policja Stargard

23-11-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze