Poszukiwany listem gończym wpadł, bo kierował swoim pojazdem mając blisko promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj funkcjonariusze stargardzkiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 64- letniego kierującego, który według ustaleń własnych policjantów regularnie miał kierować swoim pojazdem w stanie nietrzeźwości.

News will be here

I tak też było tym razem. Mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Podczas kontroli okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym i w ogóle nie powinien kierować, ponieważ nie ma do tego wymaganych uprawnień. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci na ul. Struga w Stargardzie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd m-ki Volkswagen. Samochodem kierował 64- letni stargardzianin. Mundurowi od razu wyczuli woń alkoholu w związku z czym sprawdzili jego stan trzeźwości.

Mężczyzna podczas interwencji bardzo utrudniał mundurowym przeprowadzenie sprawdzenia. Badanie wykazało, że mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. W trakcie dalszego sprawdzania okazało się, że stargardzianin jest poszukiwany listem gończym wystawionym przez Prokuraturę Rejonową w Stargardzie.

Ponadto w ogóle nie powinien kierować, gdyż nie ma do tego wymaganych uprawnień. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Źródło: Policja Stargard

28-10-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze