Kierował mimo zakazu, był poszukiwany i miał przy sobie narkotyki.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Chevroletem.

News will be here

Okazało się, że 42- latek był poszukiwany i posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli w jego portfelu narkotyki. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty. W najbliższym czasie o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci stargardzkiej drogówki na ulicy Skłodowskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy m-ki Chevrolet. Podczas interwencji nerwowe zachowanie się kierującego wzbudziło podejrzenie policjantów. Czujni policjanci dokładnie sprawdzili mężczyznę oraz jego odzież. Policjanci ujawnili przy nim środki odurzające w postaci amfetaminy. To nie jedyne jego zmartwienie. Sprawdzenie w policyjnej bazie danych wykazało, że 42-latek posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto figuruje, jako osoba poszukiwana przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Stargard

06-12-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze