Działania prewencyjne na ternie Ińska i Dobrzan.

Wczoraj policjanci z Ińska i Dobrzan wraz z funkcjonariuszami stargardzkiej drogówki przeprowadzili na podległym terenie działania kontrolno - prewencyjne ukierunkowane na eliminowaniu z ruchu drogowego osób przekraczających prędkość, będących po spożyciu alkoholu, lub kierujących pod wpływem środków odurzających.

News will be here

Policjanci zwracali także uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Głównym celem działań była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także porządku publicznego. Ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących pojazdami będących po spożyciu alkoholu lub środków działających podobnie do alkoholu, a tym samym zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych z ich udziałem. Kontroli poddano miejsca wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, a także okolice sklepów, zwracając uwagę na popełniane wykroczenia porządkowe.

W wyniku kilkugodzinnych działań mundurowi wylegitymowali blisko 100 osób, skontrolowali 65 pojazdów oraz 31 miejsc zagrożonych, ujawniając przy tym 23 wykroczenia. Za popełnione wykroczenia 19 sprawców zostało ukaranych mandatami karnymi. W wyniku kontroli zatrzymali 1 osobę, która kierowała pojazdem w stanie nietrzeźwości, 1 nietrzeźwego kierującego rowerem oraz 1 osobę kierującą samochodem nie mając do tego wymaganych uprawnień.

Tego typu działania będą powtarzane na terenie całego powiatu stargardzkiego.

Źródło: Policja Stargard

31-10-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze